Sala wykładowa, widok na rzędy pustych krzeseł

Polecamy poniższe propozycje wydarzeń

Warsztaty fotograficzne dla g/Głuchych, niesłyszących i słabosłyszących

Muzeum Warszawy zaprasza za warsztaty fotograficzne.

Wydarzenie skierowanie jest do osób g/Głuchych, niesłyszących i słabosłyszących, zajmujących się fotografią zarówno zawodowo jak i hobbystów a także osób działających w obszarze kultury wizualnej, chętnych do poszerzenia umiejętności w dziedzinie fotografii.

Inicjatywa składa się ze spotkań w formie warsztatowej oraz konsultacji i mentoringu między spotkaniami. Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć projekty indywidualne oraz jeden wspólny z innymi uczestnikami.

Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy.

Liczba miejsc jest ograniczona (10 miejsc), ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 5.07.2023.

Terminy spotkań: soboty, godziny 10:00 – 15:00.

Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 42

Formularz zgłoszeniowy

Można również wysłać swoje zgłoszenie w formie vloga w PJM na adres: fotografia@muzeumwarszawy.pl

PROWADZĄCY

Kacper Bartczak – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, Studium Fototechnicznego w Warszawie i Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Daniel Kotowski – artysta wizualny, performer. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2018) oraz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie (2016). Uczestnik Szkoły Doktorskiej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Program oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie.

Zobacz więcej materiałów