Sala wykładowa, widok na rzędy pustych krzeseł

Polecamy poniższe propozycje wydarzeń

Tydzień Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim

logo Tygodnia Jakości Kształcenia 2022
Społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny w dniach 21-25 marca br. mogła wziąć udział w Tygodniu Jakości Kształcenia, wydarzeniu organizowanym cyklicznie od 2012.

Na wydarzenie to składały się szkolenia, warsztaty, różnego rodzaju debaty oraz wykłady oscylujące wokół  tematyki jakości, a także mające na celu wzmocnienie komunikacji oraz współpracy między jednostkami Uniwersytetu.

Również pracownicy Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ przygotowali swoją bogatą ofertę spotkań online dla środowiska akademickiego. Miały one charakter prezentacji, warsztatów lub wykładu połączonego z debatą. Do udziału zostały zaproszone różne grupy odbiorców społeczności akademickiej: studenci, doktoranci, pracownicy dydaktyczni oraz pracownicy administracyjni. Oferta DON doskonale wpisała się w hasło przewodnie całego wydarzenia: „Wsparcie – zaangażowanie – rozwój. Naprzeciw potrzebom osób kształcących się na Uniwersytecie Jagiellońskim”. Propozycje zespołu DON cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród odbiorców.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zobacz więcej materiałów