Sala wykładowa, widok na rzędy pustych krzeseł

Polecamy poniższe propozycje wydarzeń

Tydzień Jakości Kształcenia 2023 na Uniwersytecie Jagiellońskim

logo Tygodnia Jakości Kształcenia 2022
Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w Tygodniu Jakości Kształcenia, wydarzeniu organizowanym cyklicznie od 2012 roku.

Na wydarzenie to składają się różnego rodzaju szkolenia, warsztaty, debaty oraz wykłady oscylujące wokół tematyki jakości kształcenia na Uniwersytecie, a także mające na celu wzmocnienie komunikacji oraz współpracy między działającymi w jego murach jednostkami. Ponadto jest to miejsce do dyskusji na temat wyzwań związanych z funkcjonowaniem Uniwersytetu oraz ich wpływu na społeczność akademicką.

Wydarzenia będą się odbywały w sposób stacjonarny, zdalny lub hybrydowy (szczegóły na temat danego spotkania znajdują się w jego opisie).

Prócz regularnych aktywności przewidziane są również Wykłady Mistrzów, czyli wystąpienia szczególnie cenionych przez studentów dydaktyków, którzy otrzymali wyjątkowo wysokie wyniki podczas oceny zajęć dydaktycznych.

Można także odwiedzić w sposób wirtualny różne struktury i zakątki Uniwersytetu, takie jak Biblioteka Jagiellońska, Ogród Botaniczny czy Winnica Nad Dworskim Potokiem.

W tym czasie studenci będą mogli również wziąć udział w Targach Pracy i zapoznać się z ofertą różnych pracodawców oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z możliwością rozwoju zawodowego. Praktyczny wymiar Targów umożliwi chętnym skonsultowanie z profesjonalistami swojego CV a także wzięcie udziału w prelekcjach zaproszonych ekspertów i ekspertek.

Zapisy na wydarzenie trwają do 9.03.2023.

Program wydarzenia dostępny na stronie organizatora.

Udział w wydarzeniach wymaga założenia konta uczestnika i rejestracji na wydarzenia poprzez formularz na stronie: rejestracja.tjk.uj.edu.pl.

Zobacz więcej materiałów