Sala wykładowa, widok na rzędy pustych krzeseł

Polecamy poniższe propozycje wydarzeń

Trauma – przyczyny, objawy, leczenie – konferencja

Trauma, szczególnie ta przeżyta w dzieciństwie, wiążąca się z dorastaniem w dysfunkcyjnych rodzinach, środowiskach, naznacza całe przyszłe życie człowieka. To trudne i ważne zagadnienie będzie tematem konferencji, która odbędzie się 26 maja 2023.

Wydarzenie organizowane jest przez studentów Uniwersytetu SWPS oraz Samorząd Studentów SWPS w Katowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem Widzących Więcej.

W konferencji w charakterze specjalistów wezmą udział osoby działające w obszarze psychoterapii uzależnień, psychologii i pedagogiki, psychodietetyki oraz mediacji.

Konferencja ma charakter hybrydowy, stacjonarnie można w niej uczestniczyć w auli Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Katowicach, możliwe jest również uczestnictwo online.

Na konferencję mogą się zapisać wszyscy zainteresowani tematyką.

Wymagane są zapisy. Więcej informacji, w tym harmonogram konferencji oraz zapisy można znaleźć tutaj.

Zobacz więcej materiałów