Logo projektu DoradaUnia Europejska logo
Sala wykładowa

Polecami poniższe propozycje wydarzeń

Darmowe kursy online w Akademii PARP

Nie od dziś wiadomo, że powodzenie w pracy możliwe jest nie tylko dzięki konkretnym, wymaganym na danym stanowisku pracy umiejętnościom, ale także zależy od wielu innych czynników, ściśle powiązanych z tym wszystkim, co kryje się pod nazwą „umiejętności miękkie”.

Na etapie szukania pracy, ale również w trakcie rozwoju zawodowego niezwykle ważne są relacje i kontakty z ludźmi oraz umiejętność przekazywania swoich idei. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Akademia PARP przygotowała bezpłatne kursy online m.in. z dziedziny doskonalenia kompetencji miękkich, czyli tych wchodzących w zakres zdolności osobistych i interpersonalnych. Na portalu znaleźć możemy takie kursy, jak:

umiejętności osobiste: odpowiednie dla osób, które chciałyby się zapoznać z obszarami dotyczącymi kompetencji personalnych.

umiejętności interpersonalne: dotyczą nawiązywania kontaktu, empatii, asertywności, komunikacji i pracy zespołowej.

wystąpienia publiczne: przydatne są dla wszystkich, którzy stykają się lub dopiero zetkną z koniecznością prowadzenia prezentacji, zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej, chcą nauczyć się radzić sobie z ekspozycją społeczną.

By uczestniczyć w wybranych szkoleniach, wystarczy zarejestrować się a potem zalogować na platformie. Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne są na stronie Akademii PARP.

Poza wyżej wymienionymi, Akademia zachęca do wzięcia udziału w kursach z dziedziny finansów, marketingu, prawa i zarządzania.

 

Zobacz więcej materiałów