Fragment kliszy filmowej

Poznaj z nami programy i aplikacje

wspierające naukę!

Listy zadań z Microsoft To Do

Zbliża się kolokwium lub sesja, zadań do wykonania przybywa, czasu coraz mniej, a Ty zastanawiasz się, jak to wszystko ogarnąć? Wypróbuj narzędzie Microsoft To Do, obejrzyj nasz film i uporządkuj swoje listy zadań, a Twoje obowiązki studenckie nie będą przytłaczać Cię swoją ilością i spędzać Ci snu z powiek.

Film pokazuje, w jaki sposób korzystać z narzędzia Microsoft To Do. Pokazujemy, skąd pobrać aplikację, do której bezpłatnie mają dostęp wszyscy studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w jaki sposób krok po kroku tworzyć zadania, określać ich terminy wykonania, ustawiać przypomnienia, nadawać zadaniom określone kategorie, przypisywać hashtagi oraz dodawać potrzebne pliki, oznaczać zadania jako wykonane, ustalać priorytety. Zachęcamy do przetestowania!

Pokaz z wykorzystaniem ekranu komputera prowadzi mgr inż. Katarzyna Pyryt, specjalistka ds. technologii wspierających w Centrum Dostępności UJ, członkini projektu "Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój".